♥♥♥4 YÜF FAN♥♥♥

4 YÜZ & HEPSİ FAN KARDEŞLİĞİ

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

ilkay kimdir

YazarMesaj
onur_kolik
Admin
Admin

MesajKonu: ilkay kimdir   C.tesi Eyl. 15, 2007 4:22 pm

İlkay

Küçük yaşta gitar çalarak müzikle tanışan grubun "harika çocuğu" İlkay Sipahi, yine o dönemlerde Steve Wonder'ın etkisinde kalarak şarkı söylemeye başladı. Okul yıllarında solistlik deneyimlerinin yanı sıra Ülkerspor, Fenerbahçe, Galatasaray gibi önemli takımlarda profesyonel olarak basketbol oynayan İlkay, solistlik tarafının ağır basması sonucunda basketboldan uzaklaşarak kariyerini müzikle sürdürmeye karar verdi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Bölümü'nden mezun olan İlkay, geniş ses aralığı ve sempatik tavırlarıyla akıllarda kalan bir isim olacak.
Kullanıcı profilini gör http://4yuz.super-forum.net
Aşkım benim Furkan
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   Çarş. Kas. 07, 2007 6:53 am

thank you cnm
Kullanıcı profilini gör
HuNNy_KKTC

MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   C.tesi Kas. 10, 2007 1:59 pm

paylaşım için teşekkürler zaten onun gruptaki lakabından belli ne olduğu HARİKA ÇOCUK!!!
Kullanıcı profilini gör
Aşkım benim Furkan
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ilkay kimdir   Cuma Kas. 16, 2007 2:13 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Kullanıcı profilini gör

ilkay kimdir
1 sayfadaki 1 sayfası